TEAM

PŘEDSTAVENÍ INSTRUKTORŮ

Jan Vesták

Cestovatel, horolezec, učitel přírodovědných předmětů na ZŠ. Instruktor outdoorových sportů, učitel školního lyžování. Od počátku 90. let organizátor zahraničních výjezdů a kurzů pro děti i dospělé se sportovní a přírodovědnou náplní. Organizátor horolezeckých expedic - Himálaje, Andy, Pamír, Aljaška, USA. V Himálajích, v Peru, v USA a na Aljašce průvodce trekových, cyklistických a sea-kayakových akcí. Dopisovatel časopisů s outdoorovou tematikou. Moderátor několika ročníků Mezinárodního festivalu alpinismu, spolupracovník outdoorových firem doma a v USA. Autor cestovatelského webu www.janvestak.cz. Spoluzakladatel Outdoor teamu.


Stanislav Kodet

Učitel humanitních předmětů na ZŠ, instruktor outdoorových sportů, učitel školního lyžování. Od počátku 90. let spolupořadatel a instruktor zahraničních výjezdů s outdoorovým programem. Do 22 let hrál závodně volejbal, od 25 let závodně florbal, z toho 5 let v nejvyšší soutěži. Od roku 2005 florbalový trenér. Certifikáty z kurzů první pomoci - zdravotník zotavovacích akcí, ZDrSEM. Řadu studentských let oddílový a hlavní vedoucí dětských zimních i letních táborů. Spoluzakladatel Outdoor teamu.


Jan Kubr

Odborný asistent na ČVUT v Praze, ředitel mezinárodní soutěže v programování. Instruktor outdoorových sportů. Od počátku 90. let spolupořadatel zahraničních zájezdů s outdoorovým programem, zejména cyklistických. Několik let vedoucí a hlavní vedoucí letních a zimních táborů pro děti s diabetem. Závodně se věnoval rychlostní kanoistice. Zakladatel a předseda Akademikova sportovního klubu, jehož plynulou přeměnou vznikl Outdoor team.


Ondřej Sova

Fotograf, cestovatel, vodák a muzikant. Instruktor outdoorových sportů. Dlouholetý účastník a spolupořadatel většiny našich zahraničních kurzů.  Nadšenec do vzdělávání dospělých v oboru komunikace a rozvoje. Profesně teamleader marketingového týmu. Školitel dětí v oboru první pomoci.  Kytarista kapely Five O`Clock tea. Spoluzakladatel Outdoor teamu.


Jan Baryl

Absolvent VŠ Palestra se zaměřením na sporty v přírodě, lezec, instruktor outdoorových sportů. Absolvent kurzů a školení v rámci vzdělávání horských průvodců. Profesně podnikatel v turismu.
 


Kuba Kuchař

Instruktor lyžování na desítkách lyžařských kurzů pro žáky 1. i 2. stupně základních škol. Část své instruktorské kariéry i jako stálý učitel lyžování v Krkonoších. Srdcem barista a velký znalec kávy. Nadšený turista a běžec. Milovník zimních měsíců.
 


Jakub Hendrych

Sportovec, cestovatel, profesně projektant v projekční a architektonické firmě. Bývalý reprezentant ČR ve sportovním šermu (fleret), ve stejné době člen vrcholového sportovního centra. Pravidelný účastník mistrovství světa, mistrovství Evropy a světových pohárů juniorské a seniorské kategorie. Několikanásobný mistr republiky kategorií kadet, junior, senior. V současnosti šerm nahradil beachvolejbalem, cyklistikou, trekkingem, raftingem a lezením. Díky reprezentaci ČR i outdoorovým aktivitám procestoval kromě zemí Evropy i Severní Ameriku, Asii a Afriku.


Václav Železný

Dlouholetý řidič všech zahraničních autobusových zájezdů Outdoor teamu. Cyklista, lezec a v poslední době především slackliner. Pro svou dlouhotrvající spolupráci s CK Adventura má zkušenosti z mnoha jejích sportovních i poznávacích zájezdů. Působí proto často na akcích Outdoor teamu i ve funkci outdoorového instruktora.


Šárka Loukotová

Učitelka tělesné výchovy, angličtiny a hudební výchovy. Instruktorka aerobiku, jógy, lyžování, snowboardingu a cyklistiky. Po 20 letech praxe ve školství strávila 2 roky ve Velké Británii. V počátcích sportovního aerobiku úzce spolupracovala s Olgou Šípkovou a Davidem Hufem.


Další instruktoři

Na našich akcích jste se mohli setkat i s dalšími instruktory, našimi kamarády a spolupracovníky. Zde je jejich výčet: Kuba Bouda, Robert Pechač - Sum, David Vlach - Dikouš, Libor Valíček, Kuba Kuchař, Václav Šimon, Bětka Vestáková, Kuba Růžička - Růža, Honza Zika - Sob, Karel Myšák - Carlos, Lucka Rosová - Rakoncajová.


Organizace a firmy, se kterými spolupracujeme

ZŠ Hostýnská | CK Adventura | CK Adrenaline Centre | Air Pro | Weco Travel | Sir Joseph | Ski areál Bubákov - Herlíkovice | Penzion Möhwaldova bouda | Green Horizon